18.9.2017 11082 shlédnutí 1 minuty čtení

Virtuální zrcadlo: z pohodlí vašeho domova

My v eyerim se vždy snažíme posouvat hranice a milujeme technologické vychytávky. V září vám představujeme náš vůbec první virtuální nástroj ke zkoušení brýlí!

Nakupování na eyerim nebylo nikdy jednodušší! Nakupování zajíce v pytli je ta tam. Vyberte si své oblíbené sluneční či dioptrické brýle, klikněte na tlačítko virtuálního zrcadla, zapněte si webkameru nebo jednoduše nahrajte vaši fotografii a jděte na věc!

Desítky značek, tisíce produktů čekajících na vyzkoušení z pohodlí domova. Dejte si na čas a vyzkoušejte si je všechny. Já už své favority mám - a co vy?

Celou nabídku produktů si můžete virtuálně vyzkoušet zde. Bavte se!

 

 

Andrea

Jsem jednou ze spoluzakladatelek. Mou doménou je tvorba obsahu a sociální média. Jsem posedlá plameňáky a cestováním. Většinu svých kreativních nápadů sbírám na dlouhých túrách po horách a miluji umění a fotografování.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
eyerim x Forbes

Jak posouvat hranice, získat know-how a o plánech s nedávno získanou investicí. Náš spoluzakladatel, Martin Zahuranec, pro zářijové vydání magazínu Forbes.

Mezinárodní den žen: Buďte ženou!

Ženy na celém světě, teď zpozorněte! Je čas na každoroční oslavu vašeho půvabu!

Go. Explore. See.: Mountains of Slovakia

Prozkoumejte krásy slovenských hor a připravte se na lyžařskou sezónu – poslední letošní epizoda Go. Explore. See. je tady.

DISKUSE