18.9.2017 13536 shlédnutí 1 minuty čtení

Virtuální zrcadlo: z pohodlí vašeho domova

My v eyerim se vždy snažíme posouvat hranice a milujeme technologické vychytávky. V září vám představujeme náš vůbec první virtuální nástroj ke zkoušení brýlí!

Nakupování na eyerim nebylo nikdy jednodušší! Nakupování zajíce v pytli je ta tam. Vyberte si své oblíbené sluneční či dioptrické brýle, klikněte na tlačítko virtuálního zrcadla, zapněte si webkameru nebo jednoduše nahrajte vaši fotografii a jděte na věc!

Desítky značek, tisíce produktů čekajících na vyzkoušení z pohodlí domova. Dejte si na čas a vyzkoušejte si je všechny. Já už své favority mám - a co vy?

Celou nabídku produktů si můžete virtuálně vyzkoušet zde. Bavte se!

 

 

Andrea

Jsem jednou ze spoluzakladatelek. Mou doménou je tvorba obsahu a sociální média. Jsem posedlá plameňáky a cestováním. Většinu svých kreativních nápadů sbírám na dlouhých túrách po horách a miluji umění a fotografování.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
eyerim představuje: Magic Mirror

Přestaňte dělat, co právě děláte, a čtěte: eyerim právě změnil svět se svým Magic Mirror.

Připravte se na slunečné dny – 4 rychlé tipy, jak si NEvybírat své sluneční brýle

Pokud se cítíte připraveni pořídit si nové sluneční brýle na tuto sezónu, máme právě pro vás 4 rady, jak vylepšit vaši nakupovací taktiku, abyste při výběru neudělali zbytečné chyby.

Průvodce valentýnskými dárky - věnujte něco nezapomenutelného

Oslavte vaši lásku dárkem, který přetrvá. Vezměte si na pomoc našeho Průvodce valentýnskými dárky, vyberte vaší polovičce sluneční či dioptrické brýle, a věnujte tak dárek, na který se nezapomíná.

DISKUSE