Poštovné zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 910 902 560

Zavolejte nám Po - Pá od 9:00 do 17:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

CARRERA

Založena v roce 1956 rakouským odborníkem na sportovní brýle, Carrera byla původně značkou, která nabízela sluneční brýle na (především zimní) sporty. Dnes už mají vše, co si můžete přát. Inovativní technologie a materiály (jako například jejich patentovaný Optyl plast), mnoho fanoušků mezi celebritami a to nejdůležitější - fantastické produkty. Ať už jste sportovní typ nebo ne, Carrera má ty správné brýle pro vás. Jen se podívejte.

KOLEKCE JARO/LÉTO 2019

Všichni známe Carrera jako ikonu, legendu mezi značkami. Tuto sezónu jaro/léto jsou jejich kvalitní, jedinečné produkty ještě o level výš: zkombinovali je s nejnovějšími trendy v designu. Pokud ještě nevlastníte brýle od Carrera, jsme si zcela jisti, že nyní je ten správný čas si je pořídit!


NAKUPUJTE TEĎ

PROČ CARRERA?

Estetika spojená s funkčností. Carrera využívají ikonické prvky, které k její značce patří, například jejich symbol "vlajky" s pěti barevnými liniemi. Carrera si za svojí identitou značky jasně stojí, a nyní vám ji chtějí i předvést. Spojují pohodlnost a nositelnost svých brýlí, vyrobených z nejkvalitnějších materiálů s oku lahodícím designem.

Vyberte si čočky podle potřeby: od UV ochranných až po polarizované - Carrera má zkrátka čočky pro každou příležitost. Jejich sluneční brýle jsou skvělou volbou i pro jízdu - pochopitelně, protože již samotný název a podstata značky jsou inspirovány automobilovými závodem. Ochraňte své oči a vypadejte u toho neuvěřitelně stylově.

To vše s kolekcí #DRIVEYOURSTORY od Carrera, nyní rovněž s cool slevou 15 %! Kód: CAR15

Sháníte nové dioptrické brýle? Vyzkoušejte Carrera kolekci dioptrických brýlí jaro/léto 2019.

Carrera dioptrické brýle

Již se chystáte na léto? Vyzkoušejte Carrera kolekci slunečních brýlí jaro/léto 2019.

Carrera sluneční brýle

Vyzkoušejte si své oblíbené modely v pohodlí domova přes webkameru!

Carrera – virtuální zrcadlo

Proč eyerim

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

VRÁCENÍ DO 30 DNŮ

VÍCE NEŽ 80 ZNAČEK

DOPRAVA ZDARMA