Poštovné zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 910 902 560

Zavolejte nám Po - Pá od 9:00 do 17:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

Trendové sluneční brýle 2019

Shield Brýle

O brýlích typu shield se v poslední době začalo hodně mluvit. Noste je na sport nebo buďte odvážní a zakomponuje elegantní sluneční brýle shield do svých každodenních outfitů. Ne každý má dost odvahy vyzkoušet takový intergalaktický look, ale když se to dobře promyslí, budete vypadat SKVĚLE!

Perfektní styl pro hranaté a oválné tvary obličeje.

Nakupujte teď

Červené Rámy

Odvážné a krásné. Oslňte všechny kolem sebe s novými slunečními brýlemi s červenými obroučkami, rozzáříte jejich den a také svůj outfit. Červená barva je záhadná, přitažlivá a sexy – stejně jako vy? A jestliže se staly červené obroučky hitem u značek jako Versace a Balanciega, ostatní výrobci je budou určitě také brzy nabízet. A kdyby něco, slyšeli jste to od nás.

Kromě toho vypadají skvěle na obličeji všech tvarů!

Nakupujte teď

Tiny Brýle  

Tiny sluneční brýle jsou to nejžhavější, co dnes na ulicích najdete. Buďte za hvězdu s tímto ikonickým tvarem brýlí a staňte se tou nejvíce trendy osobou ve městě – jako modelky a filmové hvězdy. Pokud sledujete poslední trendy a rádi bodujete na poli streetwear, tento tvar obrouček je pro vás jako stvořený.

Skvělé jsou pro kulaté a oválné obličeje.

Nakupujte teď

Zrcadlové Brýle

Zrcadlové brýle už jsou opět v kurzu. K dispozici jsou zrcadlovky různých velikostí a tvarů, které přidají retro závan 80. a 90. let ke každému z vašich outfitů. Už se nemůžete dočkat léta? Začněte své zrcadlovky nosit už teď a my vám zaručujeme, že budete vypadat mladě a cool jako ještě nikdy předtím.

Jo, a také sedí na každý tvar obličeje!

Nakupujte teď

Proč eyerim

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

VRÁCENÍ DO 30 DNŮ

VÍCE NEŽ 80 ZNAČEK

DOPRAVA ZDARMA