Poštovné zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 910 902 560

Zavolejte nám Po - Pá od 9:00 do 17:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

Trendové sluneční brýle 2019

Shield Brýle

O brýlích typu shield se v poslední době začalo hodně mluvit. Noste je na sport nebo buďte odvážní a zakomponuje elegantní sluneční brýle shield do svých každodenních outfitů. Ne každý má dost odvahy vyzkoušet takový intergalaktický look, ale když se to dobře promyslí, budete vypadat SKVĚLE!

Perfektní styl pro hranaté a oválné tvary obličeje.

Nakupujte teď

Flat-top Brýle

Od nás jste to slyšeli poprvé: flat-top sluneční brýle budou hrát prim toto léto. Všichni odvážlivci, kteří se nebojíte projevit, jděte do toho! Jsou klasické a moderní zároveň, a jakmile je vyzkoušíte, budete je chtít nosit každý den.

Ideální pro kulaté, hranaté a oválné obličeje.

Nakupujte teď

Tiny Brýle  

Tiny sluneční brýle jsou to nejžhavější, co dnes na ulicích najdete. Buďte za hvězdu s tímto ikonickým tvarem brýlí a staňte se tou nejvíce trendy osobou ve městě – jako modelky a filmové hvězdy. Pokud sledujete poslední trendy a rádi bodujete na poli streetwear, tento tvar obrouček je pro vás jako stvořený.

Skvělé jsou pro kulaté a oválné obličeje.

Nakupujte teď

Cat-eye Brýle

V šatníku každé správné femme fatale by měly být ty pravé cat-eye brýle nutností. Okamžitě povýší váš look z úrovně klasiky na neuvěřitelně elegantní a sexy vzhled. Inspirujte se retro vzhledem z 50tých a 60tých let (kdy přišel tento typ slunečních brýlí poprvé na scénu), nebo to pojměte moderně.

Ideální pro kulaté a oválné obličeje nebo pro tvar srdce.

Nakupujte teď

Proč eyerim

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

VRÁCENÍ DO 30 DNŮ

VÍCE NEŽ 80 ZNAČEK

DOPRAVA ZDARMA