Poštovné zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 910 902 560

Zavolejte nám Po - Pá od 9:00 do 17:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

Smith
I/OX 2YQ/5T

Odhadované doručení: Dočasně vyprodán

Out of stock 3 729 KČ

Cenový rozsah: 0,00 KČ

 • Doprava zdarma

  Doprava do všech zemí EU je naprosto zdarma. Máte-li zájem o více informací, klikněte zde.

 • Dobírka

  Zaplaťte, až obdržíte zboží k vám domů! Máte-li zájem o více informací, klikněte zde.

 • Vrácení do 30 dnů

  eyerim nabízí u všech produktů 2-roční záruku a vrácení peněz bez ptaní do 30 dnů. Máte-li zájem o více informací, klikněte zde..

 • Autorizovaný prodejce

  eyerim je oficiálním prodejcem všech značek dostupných na těchto webových stránkách. Pracujeme přímo s výrobci a značkami. Zjistěte více.

Detaily

 • Značka Smith
 • Barva rámu Šedé
 • Tvar rámu Jednolité
 • Barva čočky Stříbrná
 • Typ rámu Bezrámový
 • Materiál Plastové
 • Kolekce Muži
 • Barva rámu (údaj výrobce) Cloudgrey
 • Polarizační Ne
 • Barva čočky (údaj výrobce) Chromapop Sun Platinum Mirror
 • Model I/OX 2YQ/5T
 • Materiál (údaj výrobce) Plastic

Popis

Chromapop Sun Platinum Mirror
NÁZEV
FARBA
PODMÍNKY
VLT
Chromapop Sun Platinum Mirror
Stříbrná
Stříbrná
-
13%

Balení obsahuje náhradní čočku.

NÁHRADNÍ ČOČKA
Chromapop Storm Yellow Flash
Žlutá
-
65%
POUŽITÉ TECHNOLOGIE
Vyměnitelná skla
Bezrámový design Smith umožňuje rychlou a snadnou vyměnitelnost skel a nabízí jedinečnou hodnotu, tvar a povrch. Smith nabízí zrcadlová skla pro jasné a rovněž slabé světlo, poskytuje tak jasnost v jakýchkoli podmínkách. Vyměnitelná řada je optimalizovaná pro výkon a obsahuje nejjemnější optiku, materiály a technologie.
Chromapop
Fotochromatická technologie Chromapop vám přináší čočky, které se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám, takže máte stále dokonalý odstín pro množství světla.
Sférické čočky
Sférické čočky jsou konstruovány na základní křivce v ose X (horizontální) a Y (vertikální). Tento průkopnický tvar poskytuje nejvyšší úroveň optické čistoty, zlepšené vlastnosti přilnutí a zvýšenou odolnost proti mlze.
Carbonic X čočka
Vnější materiál karbonové x-čočky Smith je individuálně tvarován tak, aby nabízel optimální odolnost proti poškrábání a tlaku, zvýšil zrakovou ostrost a citlivost na kontrast. Materiál karbon-x splňuje optické normy třídy 1.
5X proti zamlžení
Čočka proti zamlžení Smith je postavena na principu hydrofilních mikro-leptaných povrchových ploch čoček Fog-X. 5X protihluková vnitřní čočka byla navržena tak, aby poskytovala více než pětinásobek absorpčních vlastností ve srovnání s ostatnými produkty na trhu a odolávala zamlžování více než 120 sekund v kontrolovaných laboratorních testech.
Tapered Lens Technology (TLT)
TLT značky Smith narovnává příchozí světelné paprsky postupným zužováním objektivu z optického středu směrem k okrajovému pohledu. Pro vás to znamená, že vidíte se 100% přesností a maximálním komfortem.
POREX™
Změny ve výšce způsobují změny v atmosférickém tlaku. Patentovaný filtr Porex™ společnosti Smith tento problém řeší tím, že umožňuje, aby tlak vzduchu uvnitř uzavřené komory skla byl vyrovnán atmosférickým tlakem okolního prostředí, což zajisti optické standardy první třídy.

O ZNAČCE

Smith Optics vznikl v roce 1965, kdy Dr. Robert Smith, povoláním zubař a vášnivý lyžař, vytvořil za použití zubařské pěny a lepidla první lyžařské brýle s integrovanými průduchy. Tento vynález znamenal revoluci v zimních sportech a Smith Optics si okamžitě vybudoval jméno jako výrobce prvotřídních, inovativních produktů. Toto postavení si právem drži do dnešního dne.

Lyžařské brýle I/OX 2YQ/5T jsou výsledkem několik desetiletí dlouhé tradice značky Smith ve vývoji, testování a vylepšování lyžařských brýlí ve spolupráci s profesionálními sportovci. Unikátní geometrie rámu poskytuje bezkonkurenční zorné pole a dělá brýle Smith plně kompatibilní s helmami všech výrobců, včetně Bolle, Giro, Anon, K2 nebo Smith. Integrované průduchy zabraňují zamlžení i v těch nejnáročnějších podmínkách.


Zakupte si Smith I/OX 2YQ/5T Photochromic na eyerim právě teď a budou vám doručeny bezplatně přímo do vašich rukou, v jejich originálním balení.

Velikosti

Většina lyžařských brýlí se vyrábí ve standardní velikosti (M), univerzální velikosti pro dospělé a teenagery. Tato velikost sedí většině lidí a s největší pravděpodobností sedne i vám.

Lyžařské brýle ve velikosti L mají zpravidla širší, vyšší a hlubší rám, který přirozeně sedí lidem s větší tváří.

Velikost S má naopak užší, kratší a mělčí rám - tato velikost je vhodná pro děti a lidi s vysloveně menším obličejem.