Poštovné zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 910 902 560

Zavolejte nám Po - Pá od 9:00 do 17:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

Poštovné a vracení zboží

Mohu zakoupené brýle vrátit?

Ano. eyerim nabízí možnost vrácení zboží až do 30 dní od data doručení. Díky tomu u nás nakupujete bez jakéhokoli rizika.

V případě , že brýle neodpovídají vašim představám nebo nesedí vašemu typu a velikosti obličeje, můžete nám je vrátit v průběhu 30 dní od doručení.

Pokud si přejete produkt zaměnit za jiný, kontaktujte nás. Bohužel výměny v rámci jedné objednávky u nás nejsou možné, avšak náhradní produkt vám rádi bez problémů objednáme. Jediná věc, kterou je třeba udělat je na naší stránce vytvořit novou objednávku s produktem, o který máte zájem. Jakmile vámi vrácený produkt obdržíme zpět, vrátíme vám peníze a náhradní produkt vám bude odeslán jakmile to bude možné. Prosím mějte na paměti, že odhadovaná doba doručení uváděna na naší stránce se vztahuje rovněž na náhradní produkty.

Pokud o náhradní produkt zájem nemáte, náš tým váš požadavek na vrácení peněz zpracuje okamžitě po obdržení původní objednávky a kontrole produktu. V případě platby na dobírku vás z důvodu urychlení celého procesu poprosíme o zaslání čísla účtu, na který vám peníze můžeme vrátit co nejdříve předem prostřednictvím emailu.

Instrukce a podmínky vrácení produktu naleznete níže.

Jaký je proces vrácení produktu?

Jak všechno na eyerim, vrácení produktu je neuvěřitelně jednoduché.

Vše, co potřebujete udělat, je brýle důkladně zabalit, ideálně do stejného balení, v jakém Vám byl doručen, a zaslat jej zpět k nám:

eyerim s.r.o.
Michalská 389/20
811 01 Bratislava
Slovensko

O vrácení produktu nás prosím informujte na kontakt@eyerim.cz. Napište nám, z jakého důvodu produkt vracíte, abychom v budoucnu věci věděli vylepšit a nezapomeňte připsat číslo vaší objednávky.

Prosím, berte na vědomí, že každý nazpět zaslaný produkt podléhá inspekci. Vaše reklamace nebo výměna nebude uznána v případě, pokud nebudou splněny všechny následující podmínky:

  • Produkt musí být v nepoužitém a nenošeném stavu.
  • Produkt nesmí být poškozen (čočky a rám nesmí být poškrábané nebo jakkoliv jinak poškozené).
  • Produkt musí být vrácen ve svém originálním výrobním obalu spolu s pouzdrem a všemi doplňky, které vám byly spolu s produktem doručeny - samozřejmě přepravní box s logem eyerim nemusí být vrácen.
  • Produkt musí obsahovat všechny původní visačky a nepoškozené pečeti originality.
  • Produkt musí být důkladně a bezpečně zabalen, ideálně ve stejném balení, v jakém byl doručen. eyerim neručí za poškození produktu způsobené nedostatečnou ochranou během zpětné přepravy.

POZNÁMKA: Poplatky za vrácení produktu nese zákazník, avšak eyerim hradí veškeré náklady spojené se zasláním náhradního produktu.

POZNÁMKA: Dioptrické čočky vyhotovené na základě individuálních požadavků nelze vrátit bez udání důvodu, to však nevylučuje jejich reklamaci, mají-li čočky vady.

Jak dlouho trvá vrácení peněz?

Jakmile se vrácený produkt na našem skladu zkontroluje a zpracuje, vaše peníze vám budou vráceny, o čemž vás budeme informovat prostřednictvím emailu. Pokud není uvedeno jinak, peníze jsou vráceny bankovním převodem bez ohledu na způsob platby, který byl zvolen pro danou objednávku. Tento proces trvá maximálně 14 dní. Délka převodu následně závisí od typu vaší karty, účtu a podmínkách vaší banky. Ve většině případů však trvá převod peněz 2 - 5 pracovních dnů.

Je poštovné opravdu zdarma? Do jakých zemí eyerim doručuje?

Ano. eyerim nabízí na všechny produkty poštovné zcela zdarma - přímo k vaším dveřím.

Poštovné je bezplatné do všech zemí Evropské unie.

Pokud se nacházíte kdekoliv jinde, neváhejte nás kontaktovat na kontakt@eyerim.cz a určitě najdeme nejlevnější cestu, jak brýle dostat do vašich rukou. Případné cla a importní poplatky hradí příjemce.

Mohu svou zásilku sledovat?

Okamžitě po odeslání vaší objednávky obdržíte potvrzující email spolu s tracking kódem, pomocí kterého můžete sledovat aktuální polohu vaší zásilky.

Předtím si muzete stav vaší objednávky kdykoliv zkontrolovat po přihlášení se do vašeho účtu.

Jakým způsobem eyerim doručuje?

Vaše zásilka bude doručena přímo k vašim dveřím kurýrní službou PPL, naším spolehlivým mezinárodním partnerem.

Nejste si jisti, zda budete v den dodání zásilky na vaší adrese? Žádný problém. V tomto případě vás bude kurýr telefonicky kontaktovat, aby vám zásilku bezpečně doručil přímo do vašich rukou.

Byl mi doručen nesprávný nebo poškozený produkt

Velmi nás mrzí, pokud se to někdy stane.

eyerim dělá vše pro to, aby se podobným situacím předešlo. Náš tým detailně kontroluje každý produkt před jeho zasláním zákazníkovi. Bohužel za poškození způsobené během přepravy nemůžeme ručit.

V případě, že vám byl produkt doručen v poškozeném stavu, zašlete fotografii s popisem a číslem objednávky na kontakt@eyerim.cz. My vám okamžitě pošleme náhradní produkt.

Mezitím, prosím, důkladně zabalte produkt, ideálně do stejného balení, v jakém vám byl doručen, a zašlete jej zpět k nám(viz instrukce výše). Peníze za poštovné v tomto případě hradí eyerim.