Poštovné zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 910 902 560

Zavolejte nám Po - Pá od 9:00 do 17:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

Ray-Ban Style

Ray-Ban kolekce

Brýle Ray-Ban – Přesvědčte se o nesmrtelnosti této legendární značky

Ray-Ban neznamená jen brýle, je to životní styl. A na eyerim najdete vše, co tato legenda ve světě oční optiky nabízí. Příběh této fenomenální značky sahá až do roku 1937, kdy byla založena společnost Bausch&Lomb, která přinesla na trh jedničku mezi slunečními brýlemi pro piloty americké armády. Od té doby Ray-Ban už několik desetiletí posouvá hranice v umění a pop kultuře, inspiruje a ovlivňuje každodenní módu a showbusiness a udává směr. Stala se neodmyslitelnou součástí životů takových ikon, jakými jsou James Dean, Audrey Hepburn či Michael Jackson, a pocit jedinečnosti přenesla i do ulic.

Značka Ray-Ban je nesmrtelná a podmaní si vás, ať už je vám ani ne 20 nebo 50 let. Každá kolekce této kultovní značky posouvá hranice nemožného a vytváří trendy, které určují nový směr v oční optice a stejně tak i ve vašich životech. Dnes, i několik dekád poté co první Ray-Ban Aviator pomohly americkým pilotům dosáhnout nových výšin, zůstává Ray-Ban nepřekonatelnou klasikou, kterou najdete i u nás na eyerim. Objevte širokou škálu slunečních a dioptrických brýlí Ray-Ban a najděte ten pravý pár mrknutím oka.


Všechny Ray-Ban sluneční brýle
Dámské sluneční brýle Ray-Ban
Pánské sluneční brýle Ray-Ban

Všechny Ray-Ban dioptrické brýle
Dámské dioptrické brýle Ray-Ban
Pánské dioptrické brýle Ray-Ban

Brýle Ray-Ban na eyerim – Wayfarer, Aviator, Clubmaster a další

Jste klasici a neradi vyčníváte z davu, anebo jste naopak rádi středem pozornosti? Na tom vůbec nezáleží, neboť na eyerim si pokaždé najdete to své. Jako oficiální prodejce značky Ray-Ban máme vždy v nabídce ty nejnovější kolekce, které aktuální sezóna přináší, a vybere si u nás každý. Mezi ikonické modely, kterými je značka Ray-Ban známá po celém světě, patří New Wayfarer, Clubmaster nebo Aviator, které vynikají svým klasickým retro stylem. Ray-Ban má však v záloze i několik moderních designů, které jsou stejně tak oblíbené, stylové a trendy – například Erika, New Wayfarer a Justin.

Nejoblíbenější modely slunečních brýlí Ray-Ban:

Ray-Ban Erika
Ray-Ban Justin
Ray-Ban Clubmaster
Ray-Ban Round
Ray-Ban Aviator
Ray-Ban Blaze
Ray-Ban New Wayfarer
Ray-Ban Top Bar
Ray-Ban Caravan

Kultovní design a typické rysy značky Ray-Ban si můžete užít, i pokud nosíte dioptrické brýle. Ať už se vám líbí polorámové či celorámové, preferujete kulaté nebo hranaté obroučky, tmavé či světlé barvy, na eyerim si je díky virtuálnímu zrcadlu můžete vyzkoušet všechny. Materiály, které značka Ray-Ban používá, vás o své kvalitě přesvědčí v momentu, kdy je uchopíte do ruky, a typické designy, jakými jsou Original Wayfarer, New Wayfarer nebo Highstreet, si zamilujete natolik, že už je nikdy nebudete chtít vyměnit za něco jiného. A to není vše – vyhotovení dioptrických skel (čoček) je pro nás samozřejmostí. Vše, co k tomu potřebujeme, jsou vaše hodnoty uvedené v lékařském předpisu, který dostanete při měření zraku od vašeho očního lékaře či optometristy. Vyberte si na eyerim jakékoliv obroučky i se skly. Naši optici se o vše ostatní postarají a vy už si budete jen užívat perfektní zrak.

Nejoblíbenější modely dioptrických brýlí Ray-Ban:

Ray-Ban Round Optical
Ray-Ban Erika Optical
Ray-Ban Clubmaster Optical
Ray-Ban New Wayfarer Optical
Ray-Ban Original Wayfarer Optical
Ray-Ban Carbon Fibre
Ray-Ban Highstreet Square

Výhody nákupu u nás na eyerim

Nakupovat brýle online je dnes jednoduché a extrémně pohodlné. Jednou z největších výhod toho, že si sluneční, dioptrické nebo lyžařské brýle vyberete u nás na eyerim, je to, že za ně zaplatíte až o 60% méně než v jakékoliv kamenné prodejně. Proč je tomu tak? Spolupracujeme přímo s výrobci a každý krok od zkoušení až po zaplacení u nás probíhá online. To vše dohromady tvoří základ naší magické rovnice, jejíž výsledkem je ta nejlepší cena pro vás.

Navíc jsme si jistí, že na světě neexistuje žádná oční optika, která by vám pod jednou střechou nabídla tak široký výběr značek jaký najdete na eyerim. Každý den u nás aktualizujeme nabídku dostupných modelů, barevných kombinací a tvarů a staráme se o to, abyste se o všech nových kolekcích dozvěděli jako první.

Autorizovaný prodejce
eyerim je oficiálním online prodejcem všech značek dostupných na našich stránkách včetně Ray-Ban, Oakley, Polaroid či Prada, takže u nás vždy najdete originály. Přímo spolupracujeme s takovými výrobci světového kalibru, jako jsou například Luxottica, Safilo nebo uvex. Nedáme ovšem dopustit ani na spolupráci s menšími nezávislými značkami – například s Kerbholz, Christopher Cloos nebo Cece. Každý pár brýlí, který kdy opustí náš sklad, dorazí do vašich rukou ve svém originálním balení a s veškerým příslušenství, které k němu výrobce poskytuje. V případě, že značka do balení přidává certifikát autenticity, dostanete jej také.

Jaký je rozdíl mezi originálními a „fake“ Ray-Ban brýlemi?
Při nákupu brýlí Ray-Ban se vždy ujistěte, že nakupujete u certifikovaného prodejce, abyste tak předešli tomu, že se vám do rukou dostane „fake,“ tedy padělek. Každý oficiální prodejce by měl být v první řadě uvedený na seznamu online prodejců Ray-Ban Official. Možností, jak zjistit, zda máte doma originály, je nicméně víc. Další tipy na to, jak poznat originální sluneční brýle Ray-Ban najdete i na našem blogu.

Žádné závazky a skvělý servis
Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a brýle Vám vždy doručíme expresně a zdarma kurýrem přímo do vašich rukou. Pokud vaše brýle dorazí a vy zjistíte, že vám jednoduše nesedí velikost nebo se vám nelíbí jejich barva, do 30 dní nám je můžete bez jakýchkoliv zbytečných otázek poslat zpátky. Náš tým se postará o to, abyste zaplacené peníze dostali zpět, nebo vám pomůže při hledání ideální náhrady a poradí vám s výběrem těch správných brýlí právě pro vás.

Virtuální zkoušení brýlí s pomocí pokročilých technologií
Nakupování oční optiky online nebylo ještě nikdy tak jednoduché. Na eyerim si můžete vyzkoušet své oblíbené sluneční brýle či obroučky těch dioptrických snadno a jednoduše s pomocí našeho virtuálního zrcadla. Nejnovější 3D technologie zvládne vše za vás a vy si tak můžete vyzkoušet tisíc modelů během několika vteřin a z pohodlí vašeho domova. Víc informací o tom, jak zkoušení brýlí online probíhá, si můžete přečíst zde.

Vybrat si ty správné brýle je na eyerim rychlé a jednoduché. Každému se nicméně někdy hodí trocha pomoci. Náš zkušený a pohotový zákaznický servis je tu pro vás každý den připravený odpovědět na všechny vaše otázky, pomoct vám s výběrem a provést vás celým procesem nákupu. Objednejte si vaše nové Ray-Ban brýle na eyerim a nechte se přesvědčit o nesmrtelnosti této legendární značky.