Doprava zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 530 514 670

Zavolejte nám Po - Pá od 8:00 do 16:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

eyerim family

Czech Chicks

The Czech Chicks

Fashion Bloggers

Praha, Česká republika

Hanka a Veronika založili svůj blog před čtyřmi lety. V současnosti mají více než 18.000 čtenářů denně, 55.000 sledovatelné na Instagrame a 16.000 Facebook fanoušků.

Hankin a Veroničin výběr na eyerim: Miu Miu Noir MU10NS 7S00A0 & Ray-Ban RB3447 Round 001

Demotivacia

Demotivacia

Professional Hater

Bratislava, Slovensko

S více než 200 000 followermi je Demotivacia nejznámějším soukromým Instagram účtem v Česku a na Slovensku. Pokud Ti v životě chybí demotivace, tento účet je pro Tebe jako stvořený. My v eyerim jeho humor zbožňujeme jako na internetu, tak i mimo něj.

Výběr Demotivacie na eyerim: Ray-Ban New Wayfarer Matte RB2132 601S78

Sweet Lady Lollipop

Sweet Lady Lollipop

Fashion Blogger

Bratislava/Poprad, Slovensko

Ivanka začala s blogováním před 6 lety. Od té chvíle věnuje svůj čas módě, kráse, životnímu stylu a věcem, které ji činí šťastnou. Momentálně patří mezi top bloggerů na Slovensku a se svými radostmi se dennodenně dělí s více než 20.000 čtenáři na blogu a followerům na svém Instagrame a Facebooku.

Ivančin výběr na eyerim: Versace VE3215 GB1

Czech Chicks

Natinstablog

Fashion Blogger and YouTuber

London, UK

Natália je módní blogerka a YouTuberka narozená na Slovensku, žijící v Londýně, který ji neustále inspiruje. S blogováním začala v roce 2012 a píše zejména o módě, stylu a své outfity každonne sdílí s více než 30.000 věrnými čtenáři jejím blogu, tak s její fanoušky na Facebooku a Instagrame.

Nataliin výběr na eyerim: Prada TRIANGLE PR23QS

Lukáš Balocký

Lukáš Balocký

Make-up Artist

Praha, Česká republika

Lukáš je profesionální make-up artist a známý videoblogger. Pravidelně sdílí své tipy, triky a zkušenosti na svém blogu LB.Haute.Fashion. Nenechte si také ujít jeho, video které udělal speciálně pro eyerim.

Lukášův výběr na eyerim: Ray-Ban Clubmaster Wood RB3016M 118158 Polarized

Vojtěch Babišta

Vojtěch Babišta

Model&Actor

Praha, Česká republika

Vojtěch Babišta je model a herec, který se narodil v Ostravě. Hrál profesionálně squash za národní tým, ale jeho častá zranění ho dovedla k rozhodnutí skončit squashovou kariéru. Vojtěch se přestěhoval do Prahy, aby se na 100% věnoval modelingové a herecké (TV, filmy, reklamy) kariéře. Jeho mateřskou agenturou je PH Models, která sídlí v Praze.

Vojtěchův výběr na eyerim: Dolce & Gabbana Gentleman Collection DG2151 K440F9

Miro Kozel

Miro Kozel

Art Director

Bratislava, Slovensko

Miro je úspěšný logo designér, který pracoval pro známé mezinárodně marketingové agentury, jako například Wiktor Leo Burnett a LOWE GGK. Předtím, než pomáhal eyerim s firemním identitou a webdesignom, Miro vytvářel kampaně pro Orange, Volkswagen, Jeep/Fiat, Audi, Škoda a mnoho dalších. Vyhrál několik ocenění a jeho práce jsou mezinárodně uznávané.

Mirov výběr na eyerim: Ray-Ban Justin RB4165 622/6G

Czech Chicks

Patrik Paulínyi

Photographer and Filmmaker

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Patrik je profesionální fotograf a režisér. Získal řadu celosvětových ocenění a se svým filmem Just Go se jako jediný Slovák zařadil do Staff Picks na video portálu Vimeo. Jeho tvorbu můžete sledovat na jeho webua svými fotkami a videi denně lahodí očím více než 32.000 followerů Instagrame a na Facebooku.

Patrikův výběr na eyerim: Polaroid Premium PLD1002/S 807/Y2

Natallipa

Natallipa

Fashion blogger

Amsterdam, Holandsko

Natallipa je umlecké jméno blogerky, vlogerky, profesionální modelky a milovnice koček působící v Nizozemsku, Natalii Pažický. Její posty o módě a nejnovějších trendech můžete sledovat na jejím blogu, na její Instagrame a na Facebooku.

Nataliin výběr na eyerim: Miu Miu REVEAL MU02RS UAH3H0

Zoltán Strcuľa

Zoltan Strcula

Professional Snowboarder

Liptovský Mikuláš, Slovensko

Náš snowboardista, Zolo, jezdí od svých 16 let a za svůj největší úspěch ve své kariéře považuje to, že se snowboardingem začal. Ježdění si užívá nejvíce ve společnosti skvělých lidí - zejména díky atmosféře a nezapomenutelným zážitkem.

Zolov výběr na eyerim: Oakley Holbrook OO9102-01

Lucia Mištinová

Lucia Mištinová

Professional Canoe Athlete

Nováky, Slovensko

Lucia pochází ze sportovní rodiny a poprvé usedla do kánoe už když měla deset let. A podle jejích vlastních slov to byla láska na první pohled. V roce 2015, na Mistrovství Evropy v Rumunsku, Lucie závodila se svými Oakley Radar EV Path slunečními brýlemi od eyerim, čočky kterých jsou vyrobeny nejnovějšími technologiemi, aby zaručovaly maximální ochranu, viditelnost a odrážely odlesky z vodní hladiny.

Luciin výběr na eyerim: Oakley Radar EV Path OO9208-08 Polarized

Lukáš Bežila

Lukáš Bežila

Professional Photographer

Vídeň, Rakousko

Lukáš je náš dvorní fotograf, který se nám postaral o všechny dosavadní eyerim focení. Poté, co strávil pár let v bankovnictví si uvědomil, že práce v kanceláři mu nevyhovuje a začal se naplno věnovat své vášni. Fotografování ho naučilo, že sny se plní, pokud člověk skutečně chce a v současnosti je jeho největší vášní právě focení. Sleduj Lukášove portfolio a jeho Facebook.

Lukášův výběr na eyerim: BOSS by Hugo Boss BOSS0686 HXK

Kira Kosonen

Kira Kosonen

Fashion & Lifestyle Blogger

Helsinki, Finsko

Kira je bývalou bloggerkou pro známý ELLE magazín a v současnosti bloguje na své vlastní stránce. Kirin blog je pro lidi, kteří se zajímají u módu a zdravý životní styl. Její velkou vášní je také cestování, inspirovat se můžete i příspěvky o její toulkách světem. Kirin Facebook a Instagram.

Kirin výběr na eyerim: Miu Miu Noir MU13NS 1AB1A1

Sandra Willer

Sandra Willer

Health & Fitness Blogger

Kodaň, Dánsko

Sandra je jednou z top dánských blogerek, která píše zejména o fitness, zdravém životním stylu, motivaci, jakož i o módních trendech. Sandra je studentkou byznysu a zbožňuje cestování. Sleduj Sandřin blog a její úspěšný Instagram.

Sandrin výběr na eyerim: Prada Triangle PR23QS 1AB0A7

Frida Cederholm

Frida Cederholm

Fashion Blogger

Štokholm, Švédsko

Inspirativní outfity, skvělé tipy na nakupování, nejžhavější módní trendy, jakož i interiérový design - o tom všem je Fridino blog. Množství inspirativních fotek Fridino outfitů kombinovaných s její Prada brýlemi najdete zde, zde a na její Instagramu.

Fridin výběr na eyerim: Prada Cinema PR09QS 2AU6S1

Kira Eggers

Kira Eggers

Model, Nutritionist & Fitness Blogger

Kodaň, Dánsko

Kira Eggers je jednou z nejznámějších dánských celebrity blogerek o módě. Proslavila se zejména svojí kariérou modelky v Playboy. Ve svých Ray-Ban Aviator od eyerim nedávno zdolala Mont Blanc. Fotky z jejího výstupu najdeš na jejím blogu a Instagramu.

Kirin výběr na eyerim: Ray-Ban RB3025 Aviator Flash Lenses 112/P9 Polarized

Aino Rossi

Aino Rossi

Beauty & Fashion Blogger / Vlogger

Helsinki, Finsko

Aino se rozhodla založit si svůj blog po dlouhé Halloweenské noci v roce 2008, což považuje za jedno z nejlepších rozhodnutí v jejím životě. Aino zbožňuje sarkastický humor, Pepsi Max a bloguje zejména a módě, životním stylu a interiérovém designu. Aino v její slunečních brýlích Versace můžete vidět na její blogu a na její Instagramu.

Ainin výběr na eyerim: Versace VE2160 125287

Anna Wiklund

Anna Wiklund

Fashion Blogger

Štokholm, Švédsko

Anna, naše blogerka ze Švédska, píše zejména o módě, trendech a její vášní je také focení. Na její blogu a Instagramu najdete mnoho inspirativních fotek v její Miu Miu slunečních brýlích od eyerim.

Annin výběr na eyerim: Miu Miu Noir MU13NS 1AB1A1

Stefanija Vidzus

Stefanija Vidzus

Fashion & Lifestyle Blogger

Kodaň, Dánsko

Stefanija Vidzus pracuje jako PR asistenka and bloguje zejména o módě pod pseudonymem Black Irony. Stefanija si na eyerim vybrala sluneční brýle, které jsou kombinací dvou absolutně největších trendů současné designérské oční optiky - zrcadlové čočky a rámy pokryté černým sametem. A vypadá v nich skvěle! Přesvědč se o tom sám na jejím blogu a Instagramu.

Stefaniin výběr na eyerim: Ray-Ban Erika Velvet RB4171 60756G

Máte zájem stát se součástí naší rodiny? Neváhejte a kontaktujte nás.

kontakt@eyerim.cz