Poštovné zdarma   |   Vrácení do 30 dnů
+420 910 902 560

Zavolejte nám Po - Pá od 9:00 do 17:00

Pošlete nám email kontakt@eyerim.cz

Získejte inspiraci od módních ikon

ELEGANTNÍ  

Překrásná Audrey Hepburn, fešák Johnny Depp a super influencer Drake mají něco společného (nikdy jsme nečekali, že tuto větu řekneme): Jsou vždy styloví a elegantní! A můžete takoví být i vy. Zvolte klasický look na zpúsob nenápadných aviator slunečních brýlí, nebo si naopak zvolte výrazné brýle hodné filmové hvězdy. Je to zcela na Vás!

NAKUPUJTE TEĎ

PŘEDBĚHLI SVOU DOBU

James Dean, Gigi Hadid a A$AP Rocky. Co mají všichni společné? Jsou ranními ptáčaty, co se týče módy a dokážou vždy oslnit každého svým výběrem slunečních brýlí. Milovníkům street style se určitě zalíbí tiny sluneční brýle od Gigi, zatímco oversized sluneční brýle A$APe zaručeně dodají špetku tajemna.

NAKUPUJTE TEĎ

SPORTOVNÍ  

Inspirujte se těmito supertrendy ženami: Kylie Jenner, její neméně stylovou nevlastní sestrou Kim Kardashian a neuvěřitelnou Bellou Hadid. Sportovní sluneční brýle už dávno nejsou pouze na sport: s tím správným outfitem budou působit skvěle a futuristicky i v běžný den. Tuto sezónu volte jednolité modely v černé nebo v zářivých barvách pro look sexy cyklistů.

NAKUPUJTE TEĎ

SMART  

Je to přesně tak, jak vždy říkáme:
dioptrické brýle jsou stylové. Místo toho, abyste v nich působili nudně, umí oživit Váš vzhled. Letos se nosí zejména brýle s tenkým a lehkým rámem, které podtrhnou Vaši inteligenci A obličej. Podívejte se, i sám Jon Snow (tedy vlastně Kit Harington) je nosí. Stejně jako Ariana Grande, a neříkejte nám, že při pohledu na mladého Brada Pitta z 90tých let nejdete do kolen!

NAKUPUJTE TEĎ

PROČ EYERIM

AUTORIZOVANÝ PRODEJCE

VRÁCENÍ DO 30 DNŮ

VÍCE NEŽ 80 ZNAČEK

DOPRAVA ZDARMA